Produkty

Żuraw gąsienicowy Palfinger PCC 57.002 zmienia reguły gry

redakcja dzwignice.info
18.06.2020
0
Żuraw gąsienicowy PALFINGER PCC 57.002

Żuraw gąsienicowy PALFINGER PCC 57.002 dobrze manewruje na ograniczonej przestrzeni, może przesuwać się (lub „chodzić”) na podporach stabilizujących i może być sterowany elektrycznie. Jest idealny do prac w pomieszczeniach zamkniętych.

 

Akcja żurawia PCC 57.002 w sklepie meblowym

Żuraw gąsienicowy PALFINGER PCC 57.002 doskonale poradził sobie podczas precyzyjnego manewru, jakim był przejazd przez główne wejście do austriackiego sklepu meblowego. Dzięki kompaktowym wymiarom (zaledwie 1,9 m szerokości i 2,1 metra wysokości) oraz precyzyjnemu sterowaniu za pomocą pilota radiowego PALcom P7, żuraw gąsienicowy łatwo poruszał się w obszarze wejścia o wysokości 2,2 metra. Dopiero, gdy już znalazł się w środku żuraw „rozłożył się” do pełnego rozmiaru. Jego misją było usunięcie dwóch schodów ruchomych.

 

Wysoka wydajność w najbardziej ciasnych miejscach

PCC 57.002 jest idealny do stosowania w bardzo ograniczonych przestrzeniach. Jednostką dźwigową można sterować i manewrować niezależnie od podwozia gąsienicowego. Żuraw gąsienicowy może również „przesuwać się” na własnych podporach stabilizacyjnych, umożliwiając poruszanie się w niskich przejściach i zawsze jest optymalnie wyważony i ustabilizowany.

 

Mniej ograniczeń

Wszystkie te cechy sprawiły, że żuraw PCC 57.002 okazał się idealnym wyborem. Bez tego urządzenia dwie pary schodów ruchomych musiałyby zostałyby przecięte – co byłoby bardzo czasochłonnym i brudnym procesem, który ograniczyłby godziny otwarcia sklepu.

Zwłaszcza w budownictwie stale stawiasz czoła nowym wyzwaniom, w których osiągasz swoje granice i musisz opracowywać zupełnie nowe koncepcje i rozwiązania, aby osiągnąć swoje cele, mówi technik budowlany STRABAG Michael Eisshofer.

 

Bez elektryczności i bez emisji

Po wejściu do sklepu urządzenie zostało przełączone z trybu Diesla na tryb elektryczny, który natychmiast zaczął działać. Dzięki wysięgowi żurawia wynoszącym 12 i 7 metrów bez trudu usunięto dwa komplety schodów ruchomych, każdy o wadze pięciu ton.

Zdecydowaliśmy się na żuraw gąsienicowy PALFINGER, ponieważ do budynku można było dostać się tylko bardzo, bardzo wąskimi drzwiami, więc było to jedyne rozwiązanie, mówi Eisshofer.


Palfinger
PALFINGER PCC 57.002
żuraw gąsienicowy

Poprzedni Następny
Dodaj komentarz
Komentarze 0
Zobacz także