×

Dźwig budowlany ze wstępem na platformę SC 8P

Nazwa: Dźwig budowlany ze wstępem na platformę SC 8P
Marka / producent: Scanclimber
Typ: SC8
Model: P

Dźwig trójfunkcyjny jednomasztowy towarowy, ze wstępem na platformę. Charakteryzuje się rozmiarem podestu 1,4 x 1,7 m oraz ładownością na poziomie 5 osób lub 500 kg. Może służyć do jednoczesnego transportowania pracowników, materiałów oraz narzędzi na żądaną wysokość.

Scanclimber Sp. z o.o.

Scanclimber Sp. z o.o.

ul. Surowieckiego 9
62-200 Gniezno

tel. (61) 426 37 05, (61) 426 25 51

e-mail: marketing@scanclimber.pl
www.scanclimber.com

ZOBACZ PEŁNE DANE

Opis

Dźwig zapewnia znaczną oszczędność czasu w stosunku do korzystania z rusztowań oraz innych metod podnoszenia. Dodatkowo bezpieczeństwo na placu budowy rośnie, gdy pracownicy nie muszą wspinać się na rusztowania ani podwyższone platformy. Ponadto, nie ma konieczności korzystania z dźwigów osobowych i towarowych, ponieważ cały transport odbywa się za pomocą jednego dźwigu.

Dźwig nie wymaga osobnego fundamentu, ponieważ jest instalowany na własnej ramie. Jedynym wymogiem jest wypoziomowane i twarde podłoże. Konstrukcja ramowa jest lekka, ale gwarantuje dużą stabilność i sztywność. Dzięki ramie zastępującej stację dolną właściwą dla tradycyjnych dźwigów budowlanych montaż oraz przemieszczanie urządzenia na placu budowy zajmują znacznie mniej czas niż w przypadku ciężkich maszyn budowlanych.


BLOG