×

Reklama i ogłoszenia

Mały koszt duże korzyści!

Portal dzwignice.info jest ważnym ogniwem w procesie informacji o produktach, usługach i wynajmie dla właścicieli, operatorów i użytkowników urządzeń do podnoszenia i manipulacji ładunkiem w Polsce należących do branży dźwignicowej. Urządzenia te zwane są powszechnie  dźwignicami lub w nomenklaturze dozorowej urządzeniami transportu bliskiego (UTB).

Jako jedyny i wszechstronny portal branży dźwignicowej w Polsce analizujemy nowe technologie, przedstawiamy trendy branżowe i pokazujemy najnowsze produkty i aplikacje.

Nasz zakres wykracza poza przedstawianie urządzeń, zapewniamy szerokie spojrzenie na zaawansowane rozwiązania, komponenty i produkty pomocnicze, które dodatkowo zwiększają efektywność i bezpieczeństwo pracy urządzeń transportu bliskiego.

Poza informacjami ogólnymi o produktach, usługach i wynajmie zapewniamy specjalistom z branży szczegółowe informacje o produktach i trendach planowanych zmian w we wszystkich segmentach branży dźwignicowej. Śledzimy zachodzące zmiany w przepisach, które dotyczą eksploatujących, konserwujących i naprawiających dźwignice, sygnalizując je odpowiednio wcześniej.

Docieramy do ponad 25 000 profesjonalistów, wykwalifikowanych pracowników o różnych tytułach, zatrudnionych na różnych stanowiskach, którzy wybierają i decydują o zakupie urządzeń lub wypożyczają sprzęt do swoich obiektów i miejsc pracy. Nasz portal jest źródłem informacji dla  nabywców i właścicieli urządzeń, którzy postanowili zrozumieć niuanse budowy lub eksploatacji posiadanych lub kupowanych urządzeń dźwignicowych.

Nasi eksperci posiadają rozległe doświadczenie w zakresie urządzeń dźwignicowych, aby pomóc naszym czytelnikom w zakresie ogólnym i specjalistycznym, wypożyczalniom sprzętu i sprzedawcom urządzeń, komponentów i akcesoriów.

Dzięki reklamie w naszym portalu w postaci banerów, artykułów promocyjnych oraz promocji w regularnie rozsyłanym newsletterze znajdziecie szybką drogę do wprowadzenia na rynek swoich produktów, usług lub wynajmu.

Jeśli masz nowości do podzielenia się z naszymi czytelnikami prześlij informacje prasowe do: redakcja@dzwignice.info

Jeśli masz pytania dotyczące reklamy kontaktuj się z naszą redakcją redakcja@dzwignice.info

 

Raport widoczności serwisu dzwignice.info w wyszukiwarce Google.pl

 

A ponadto... W skali roku na dzień 30.04.2019 nasze statystyki odnotowały:

555 244 odsłon
192 359 użytkowników 
3 710 firm w bazie
1261  polubień strony na FB 
436 opublikowanych artykułów i informacji

 

Nie zwlekaj! Rozpocznij współpracę już dzisiaj!

 

Formy reklamy i promocji:

BLOG