×

Wozy bramowe DE53 i DE54

Nazwa: Wozy bramowe DE53 i DE54
Marka / producent: Konecranes
Typ: DE
Model: 54

Wozy bramowe ośmiokołowe DE53 i DE54 to niezawodne i wydajne pojazdy robocze do terminali kontenerowych, umożliwiające pionowe składowanie w konfiguracji odpowiednio 1 na 2 i 1 na 3. 

Konecranes and Demag

Konecranes and Demag

ul. Azymutalna 9
80-298 Gdańsk

tel. (32) 205 42 95
fax. (58) 320 28 26

e-mail: polska@konecranes.com
www.konecranes.pl

ZOBACZ PEŁNE DANE

Opis

Elektroniczno-hydrauliczny układ kierowniczy wozu bramowego Konecranes daje operatorowi poczucie całkowitej kontroli nad maszyną zarówno pod względem manewrowania, jak i operacji na kontenerach. Układ kierowniczy dba o precyzję ustawienia kół, zapewniając stabilne utrzymywanie kierunku i zmniejszając zużycie opon. Każde koło jest skręcane cylindrem różnicowym ze zintegrowanym czujnikiem suwu, co pozwala wyeliminować wszelkie luzy. Elektroniczno-hydrauliczny układ kierowniczy wozu bramowego Konecranes daje operatorowi poczucie całkowitej kontroli nad maszyną zarówno pod względem manewrowania, jak i operacji na kontenerach. Układ kierowniczy dba o precyzję ustawienia kół, zapewniając stabilne utrzymywanie kierunku i zmniejszając zużycie opon. Każde koło jest skręcane cylindrem różnicowym ze zintegrowanym czujnikiem suwu, co pozwala wyeliminować wszelkie luzy.

W konstrukcji zawieszenia zastosowano specjalne ułożenie sprężyn i łożysk, aby skutecznie kontrolować ruch drążków podczas jazdy i hamowania w celu zapewnienia doskonałej stabilności we wszystkich sytuacjach.

System podnoszący do suwnic bramowych umożliwia bezpieczne przenoszenie pod podajnikiem ładunków do 50 ton. Belka jarzma jest wyjątkowo sztywna. W razie kolizji siła zderzenia jest przenoszona na specjalnie zaprojektowane śruby, które zrywają się w kontrolowany sposób, skutecznie zmniejszając zakres uszkodzeń i czas przestoju.

Pliki do pobrania


BLOG