×

DHC Sp. z o.o.

Pobierz wizytówkę firmy

Świadczymy usługi w zakresie projektowania, dostawy, montażu, modernizacji i serwisu urządzeń transportu bliskiego. Posiadamy również niezbędne uprawnienia UDT w zakresie kompleksowej obsługi urządzeń dźwignicowych.

Dane kontaktowe

DHC Sp. z o.o.

śląskie
ul. Wojska Polskiego 84
41-603 Świętochłowice

tel. (32) 251 25 92
fax. (32) 251 25 92

e-mail: dhc@dhc.pl
www.dhc.pl

NIP: 634-24-87-764
rok rozpoczęcia działalności: 2003
uprawnienia UDT: UD-09-103-P/3-14, UD-09-103-N/1-14, UD-09-103-E/1-14

Opis działalności

Firma DHC Sp. z o.o. specjalizuje się w urządzeniach oraz systemie transportu bliskiego. Przedsiębiorstwo powstało w 2003 roku w wyniku przekształceń firmy Aspol, która istnieje na rynku od 1992 roku.

Wieloletnie doświadczenie w branży, precyzja oraz staranność pracy podpatrzone u naszych niemieckich partnerów sprawiają, że jesteśmy w stanie zapewnić obsługę na najwyższym poziomie.

Nasza firma zapewnia profesjonalną realizację zleceń na każdym etapie – od projektowania, przez dostawę, montaż, aż po modernizację oraz serwis urządzeń dźwignicowych. Posiadamy również niezbędne uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego w zakresie kompleksowej obsługi urządzeń transportu bliskiego.

Jakość oferowanych przez nas produktów jest dla nas najważniejsza, dlatego współpracujemy z najbardziej renomowanymi europejskimi producentami. Nasze biuro zatrudnia wykwalifikowanych inżynierów i techników sprzedaży prowadzących doradztwo techniczno-handlowe. Pomożemy dobrać odpowiedni produkt, który pozwoli na rozwój Państwa firmy.

Dostarczamy: urządzenia dźwignicowe (suwnice, żurawiki warsztatowe, wciągniki), zawiesia i trawersy specjalnego przeznaczenia, urządzenia do przenoszenia ładunków (magnesy, chwytaki, przyssawki), przenośniki rolkowe i taśmowe, systemy zasilania obiektów ruchomych oraz systemy zdalnego sterowania, konstrukcje wsporcze oraz torowiska urządzeń dźwignicowych, uzupełniające instalacje elektryczne, sterownicze, sprężonego powietrza i wody.

Posiadamy również solidne zaplecze serwisowe, które gwarantuje wieloletnie wsparcie techniczne oraz sprawne zaopatrzenie w części zamienne.


BLOG