×

Dostawca specjalistycznych lin stalowych topowych producentów oraz zawiesi. 

Dane kontaktowe

POLSLING SP. Z O.O.

śląskie
ul. Katowicka 82
43-190 Mikołów

tel. (32) 738 01 34, (32) 738 01 38
tel. kom. 695 102 001, 731 900 128
fax. (32) 750 03 42

e-mail: polsling@plg.pl
polsling.pl

NIP: 6381450357
rok rozpoczęcia działalności: 1997

Opis działalności

Działamy w architekturze, budownictwie, przemyśle morskim, przy sprzęcie ciężkim typu wiertnice, palownice. Posiadamy dwa oddziały oraz zakład produkcyjny z nowoczesnym parkiem maszynowym do konfekcjonowania lin oraz produkcji zawiesi. Oferujemy osprzęt, komponenty  i usługi w zakresie technicznych przeglądów, badań, doradztwa i atestacji.

 

Zastosowanie osprzętu dźwignicowego

Liny, zawiesia, łańcuchy i inne elementy osprzętu dźwignicowego znajdują zastosowanie głównie tam, gdzie powstaje coś nowego. Wszędzie tam, gdzie tworzy się nowa rzeczywistość. Powstają nowe budowle, drogi, tunele, mosty, stadiony, metro czy wznoszone są maszty i wieże. Na lądzie i na morzu. Nad i pod ziemią. W budownictwie, przemyśle hutniczym i morskim, górnictwie, transporcie czy architekturze.

Bez nich te piękne i monumentalne żurawie wieżowe znane nam z krajobrazu, czy potocznie zwane dźwigami, czy żurawie samojezdne, nieodzowne w kolekcji pojazdów każdego chłopczyka, są bezużyteczne jak maszyna do szycia bez nici.

 

POLSLING - dostawca lin i zawiesi

Od blisko 20 lat sprawnie i bezpiecznie wspieramy te kluczowe inwestycje. Nasza wiarygodność i reputacja opierają się na zaufaniu zarówno inwestorów, partnerów biznesowych, jak i pracowników. Jako pracodawca oferujemy atrakcyjną i ambitną pracę na różnych stanowiskach, dającą perspektywy rozwoju.

Nie lubimy stagnacji. Ciągle stawiamy sobie nowe cele i konsekwentnie dążymy do ich realizacji. Stale poszerzamy sieć dostawców o kolejnych liderów w branży. Mamy oddział na Pomorzu i w Wielkopolsce, a w planach kolejne regiony. 


BLOG