×

Szkolenia na operatora wózków jezdniowych podnośnikowych kat. I WJO (ładowarki teleskopowe).

CSL Lektor zaprasza na w pełni profesjonalne i dostosowane do potrzeb kursantów szkolenia z zakresu obsługi Urządzeń Transportu Bliskiego.

CSL Lektor

CSL Lektor

ul. 1 Maja 7
05-250 Radzymin

tel. (22) 786 75 02
tel. kom. 504 175 696, 513 187 444

e-mail: radzymin@kursylektor.pl
www.kursylektor.pl

ZOBACZ PEŁNE DANE

Opis

Celem kursu jest uzyskanie kwalifikacji i uprawnień do obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych specjalizowanych kategorii I WJO (ładowarka teleskopowa).

Ładowarka teleskopowa jest wózkiem jezdniowym podnośnikowym ze zmienną fazą wysięgu. Przeznaczona jest przede wszystkim do prac transportowych na placach budów oraz w rolnictwie. Z uwagi na nowoczesną konstrukcję i funkcjonalność coraz częściej wypiera starsze modele wózków jezdniowych.

Po zakończonym szkoleniu uczestnik podchodzi do egzaminu przed komisją z Urzędu Dozoru Technicznego. Po uzyskaniu pozytywnego wyniku nabywa uprawnienia do obsługi ładowarek teleskopowych z dowolnym napędem i bez ograniczeń dotyczących wysokości podnoszenia oraz udźwigu. Uprawnienia te obejmują również swoim zakresem wózki jezdniowe podnośnikowe należące do kategorii II WJO (wózki widłowe) oraz III WJO (wózki prowadzone i zdalnie sterowane).

Zalety Naszych szkoleń:

  • zajęcia teoretyczne prowadzone przez wykwalifikowanych wykładowców z wieloletnim doświadczeniem, którzy przekazują wiedzę w sposób przystępny, a jednocześnie pełny i kompleksowy (ponadto do dyspozycji uczestników kursu są sale wykładowe ze sprzętem multimedialnym oraz nowoczesne materiały dydaktyczne),
  • zajęcia praktyczne na nowoczesnym sprzęcie pod okiem profesjonalnej kadry instruktorów,
  • możliwość zakwaterowania na okres trwania szkolenia.

Nasz ośrodek współpracuje również z gabinetem lekarskim i pracownią psychologiczną, dzięki czemu istnieje możliwość przeprowadzenia kompletu potrzebnych do szkoleń badań na miejscu.

Oferujemy atrakcyjne ceny oraz promocje.

Opłaty za szkolenia mogą być jednorazowe bądź rozłożone na raty.

 

Prowadzimy również szkolenia na inne Urządzenia Transportu Bliskiego – pełna oferta oraz cennik na www.kursylektor.pl

 

Biuro Radzymin: Radzymin, ul. 1 Maja 7,  Telefon: (22) 786 75 02 , 513 187 444 

Biuro Warszawa: Warszawa, ul. Al. Krakowska 110/114, Telefon: (22) 297 21 21 , 531 839 839

Biuro Łomża: Łomża, ul. Al. Legionów 27,  Telefon: (86) 218 52 75 , 504175696