×

HMF Polska oferuje:

☑️ żurawie samochodowe HMF: z koszem osobowym, żurawie do branży komunalnej, budowlanej, transportowej, do pomocy drogowej, do recyklingu.

A także:

☑️zwyżki włoskiego producenta ISOLI  ☑️ maszyny komunalne Grunig ☑️ akcesoria do żurawi BSV

Dane kontaktowe

HMF Polska Sp. z o.o.

małopolskie
ul. Legionów Polskich 1a
32-065 Krzeszowice

tel. (12) 282 66 99
tel. kom. 515 201 055, 515 201 056
fax. (12) 282 66 99

e-mail: biuro@hmf.com.pl
www.hmf.com.pl

NIP: 513-01-51-444

tel. 515 201 058
e-mail techniczny@hmf.com.pl

Opis działalności

HMF to jeden z czołowych producentów żurawi samochodowych na świecie. Profil produkcyjny marki obejmuje żurawie hydrauliczne od 0.5 - 80 tm - co daje ponad sto konfiguracji dźwigów samochodowych do montażu na wszystkich typach pojazdów.

W ofercie HMF Polska znajdziecie Państwo:

  • Żurawie przenośne do branży budowlanej
  • Żurawie samochodowe z koszem do energetyki (zapewniamy pełną certyfikację kosza!)
  • HDSy do komunalki
  • Żurawie samochodowe na pojazdy do 3,5 ton
  • Żurawie hds z chwytakiem do recyklingu
  • Żurawie hds do pomocy drogowej A także: żurawie na demontowanej konsoli, hds z siodełkiem (górne stanowisko pracy), hdsy ręczne, żurawie sterowane radiowo. Na naszym koncie mamy też realizacje specjalne. Wraz z firmą SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne od lat dostarczamy żurawie samochodowe do montażu na pojazdach pożarniczych dla szkół pożarniczych i jednostek PSP na terenie całego kraju. Wspólnie zrealizowaliśmy też projekt dostawy żurawi montowanych na pojazdach wojskowych dla czeskiej armii.

Żurawie samochodowe HMF spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa. Modele wyposażone w unikatowy system EVS są jednymi z najbezpieczniejszych maszyn na rynku. EVS na bieżąco monitoruje pracę żurawia hds, chroniąc maszynę przed ewentualnym przechyłem. EVS pozwala operować żurawiem w dogodnym miejscu – nawet na nierozsuniętych w pełni podporach.

HMF Polska zapewnia stały dostęp do szerokiej gamy części zamiennych, co zapewnia minimalny czas przestoju w przypadku awarii. Świadczymy usługi serwisowe hds HMF i zwyżek. Nasze punkty serwisowe znajdują się na terenie całego kraju, dysponujemy także serwisem mobilnym, który dokonuje napraw i przeglądów bezpośrednio u klienta.

Oferujemy szeroką gamę akcesoriów do żurawi samochodowych np.: chwytaki paletowe, pompy, chłodnice, chwytaki do złomu, rotatory, wyciągarki, podkładki pod nogi podporowe, łyżki do materiałów sypkich, haki, wiertnice, widły paletowe, dodatkowe nogi podporowe i inne.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą akcesoriów do żurawi marki BSV: proponujemy chwytaki hydrauliczne, widły paletowe, mechaniczne chwytaki nożycowe, rotatory. Akcesoria ta mogą być z powodzeniem wykorzystywane do hdsów nie tylko HMF ale też innych marek np. Palfinger, Hiab, Fassi.  

Od 2019 roku HMF Polska jest wyłącznym przedstawicielem ISOLI - włoskiego producenta zwyżek samochodowych. Oferujemy zarówno zwyżki teleskopowe, jak i podnośniki koszowe przegubowo teleskopowe o różnorodnych parametrach technicznych. Oferujemy zwyżki z koszem aluminiowym (w standardzie) z koszem z włókna szklanego i zwyżki z pełną izolacją, a także podnośniki koszowe 4x4 oraz zwyżki do pracy w negatywie.

Prowadzimy sprzedaż maszyn komunalnych niemieckiej marki Grünig: wielofunkcyjnych pojazdów spalinowych i elektrycznych, zamiatarek samojezdnych, szczotek zamiatających, akcesoriów zimowych, kosiarek, osprzętu do pielęgnacji zieleni i innych.


BLOG